fbpx
      

Kilka słów o nas:

AUTODOC Logistics Sp. z o.o. (jeszcze do niedawna działający pod nazwą - ABC Autoparts Sp. z o.o.) to centrum logistyczne mieszczące się w Szczecinie, które powstało pod koniec 2017 r. Zajmujemy się dystrybucją części i akcesoriów samochodowych najwyższej jakości, a w naszych magazynach o łącznej powierzchni 33 tys. m2 zatrudniamy już ponad 2000 osób, które każdego dnia realizują tysiące zamówień dla klientów na całym świecie.

Jesteśmy częścią niemieckiej grupy AUTODOC GmbH, która jest jednym z największych sklepów internetowych z częściami i akcesoriami samochodowymi dla klientów indywidualnych na świecie. Chcesz zobaczyć jak to działa z perspektywy klienta? Zapraszamy na stronę: https://www.autodoc.pl

Jak to robimy?

Bardzo dynamicznie!

Proces wysyłania zamówień do naszych klientów składa się z kilku części:

Etap I:

Klient składa zamówienie na stronie AUTODOC.pl. Wiele części mamy już w naszym magazynie, pozostałe błyskawicznie zamawiamy u dostawców z całej Europy.

Etap II:

Najczęściej już następnego dnia dostawcy przywożą nam części i akcesoria samochodowe, zamówione przez Klientów. Weryfikujemy jakość otrzymanych części i przyjmujemy je na stan magazynu.

Etap III:

Zaraz po przyjęciu na magazyn wszystkich części zamówionych przez danego klienta, system generuje listę przedmiotów do zebrania przez Pickera. Zadaniem Pickera jest szybkie zebranie wszystkich części i przekazanie kompletnego zamówienia na stanowisko Packera.

Etap IV:

Packer umieszcza wszystkie przedmioty w kartonowym pudełku, zabezpiecza je przed uszkodzeniem w trakcie transportu i drukuje odpowiednie etykiety. Gotowe paczki są przekazywane firmom kurierskim i jadą prosto do Klientów.


Nasza ekipa to zgrany zespół, a praca przebiega w swobodnej i przyjaznej atmosferze, niezależnie od narodowości.