fbpx
      

Kilka słów o nas:

AUTODOC Logistics Sp. z o.o. (jeszcze do niedawna działający pod nazwą - ABC Autoparts Sp. z o.o.) to centrum logistyczne mieszczące się w Szczecinie, które powstało pod koniec 2017 r. Zajmujemy się dystrybucją części i akcesoriów samochodowych najwyższej jakości, a w naszych magazynach o łącznej powierzchni 33 tys. m2 zatrudniamy już ponad 2000 osób, które każdego dnia realizują tysiące zamówień dla klientów na całym świecie.

Jesteśmy częścią niemieckiej grupy AUTODOC AG, która jest jednym z największych sklepów internetowych z częściami i akcesoriami samochodowymi dla klientów indywidualnych na świecie. Chcesz zobaczyć jak to działa z perspektywy klienta? Zapraszamy na stronę: https://www.autodoc.pl

Jak to robimy?

Złożenie zamówienia

Klient składa zamówienie na stronie AUTODOC.pl. Wiele części mamy już na miejscu w naszym magazynie, pozostałe zamawiamy błyskawicznie od dostawców z całej Europy.

Zaopatrzenie

Najczęściej już następnego dnia nasi dostawcy przywożą nam części oraz akcesoria samochodowe które zostały zamówione przez Klientów. Po zweryfikowaniu otrzymanych części trafiają one na stan magazynu

Kompletacja

Zaraz po przyjęciu na magazyn wszystkich części zamówionych przez danego klienta, system generuje listę przedmiotów do zebrania. Zadaniem Pickera jest szybkie zebranie wszystkich części, a następnie przekazanie skompletowanego zamówienia na stanowisko Packera.

Wysyłka

Packer umieszcza przedmioty w paczce oraz zabezpiecza je przed uszkodzeniem podczas transportu i drukuje etykiety. Następnie gotowe paczki przekazywane są do firm kurierskich z których wyruszają w dalszą drogę do Klientów.

HISTORIA AUTODOC LOGISTICS

201710/2017
Formalne zarejestrowanie firmy (ABC Autoparts Sp. z o. o.)

201801/2018
Zatrudnienie pierwszych pracowników

02/2018
Pierwsze zamówienia zostały wysłane
do naszych klientów

201905/2019
Zatrudniamy już ponad 1.000 pracowników


09/2019
Zostaje uruchomiony magazyn M3 służący przechowywania towarów Stark i Ridex

202104/2021
Uruchomienie naszego pierwszego półautomatycznego magazynu M13 w grupie AUTODOC

20222022
Uruchomienie magazynu M40.
Ponad 1.000 nowych miejsc pracy!