fbpx
      

AUTODOC jest wiodącym sprzedawcą internetowym części samochodowych w Europie. Jest najszybciej rozwijającą się firmą w tej branży. AUTODOC AG ma swoją siedzibę w Berlinie w Niemczech oraz oddziały w Polsce, Rosji, na Ukrainie oraz w Mołdawii.

W AUTODOC nieustannie dążymy do dalszego wzmocnienia i rozwoju pozycji lidera w sprzedaży e-commerce asortymentów samochodowych. Dzięki udanej ekspansji AUTODOC działa obecnie w 27 krajach europejskich.

Osiągnęliśmy 48% wzrost obrotów w roku obrotowym 2019 do około 615 milionów euro (w porównaniu z 415 milionami euro w 2018 roku).

W AUTODOC mocno skupiamy się na wsparciu i dostarczeniu wartości dodanej dla naszych Klientów poprzez działania w mediach społecznościowych, wsparcie merytoryczne oraz techniczne montażu części samochodowych (w językach ojczystych Klientów), a także na dostarczeniu maksymalnie zróżnicowanego asortymentu, będącego odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony naszych Klientów.

Nasze portfolio produktów obejmuje obecnie około 2,5 miliona produktów, 870 producentów do 166 marek samochodów.

Oferujemy produkty począwszy od układów hamulcowych, poprzez części nadwozia, amortyzatory i sprężyny, układy wydechowe, elementy wnętrza, układy kierownicze i sprzęgła, aż po systemy klimatyzacji i ogrzewania, zestawy naprawcze, czy oleje silnikowe.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego https://www.autodoc.pl

2,5 MLN PRODUKTÓW

522 MLN ODSŁON STRONY W 2019

45 000 m2 POWIERZCHNI MAGAZYNOWEJ

OBSŁUGA KLIENTA 23 RÓŻNYCH JĘZYKACH

40 000 KONFIGURACJI 166 MAREK SAMOCHODÓW

4,2 MLN AKTYWNYCH KLIENTÓW

PONAD 40 000 ZAMÓWIEŃ DZIENNIE

PONAD 4 000 PRACOWNIKÓW

870 MAREK SAMOCHODÓW

DWIE LOKALIZACJE LOGISTYCZNE W BERLIŃSKIEJ DZIELNICY LICHTENBER (NIEMCY) I SZCZECIN (POLSKA)

27 KRAJÓW EUROPEJSKICH

PONAD 2 500 FILMÓW O NAPRAWACH SAMOCHODÓW W SERWISIE YOUTUBE